The Dun & Bradstreet Worldwide Network

Amerikas korporācija – Dun & Bradstreet ir pasaulē lielākā un senākā (dibināta 1841. gadā) informācijas daudzprofilu kompānija, kas piedāvā saviem klientiem informāciju visās lietišķo lēmumu pieņemšanas stadijās.

D & B apkopo datus no 30 000 oficiālajiem datu avotiem un katru dienu veido 5 miljonus datu atjauninājumu. Tas padara viņu par vadošo kvalitatīvu datu sniedzēju visā pasaulē.

D & B datu bāze aptver informāciju par vairāk nekā 300 miljoniem uzņēmumu 240 pasaules valstīs. Miljoni klientu visā pasaulē izmanto Dun & Bradstreet pakalpojumus, kas ir labs palīgs pieņemot visdažādākos lēmumus biznesā.

Dun & Bradstreet Worldwide Network (WWN) ir nepārspējama Dun & Bradstreet un vadošo biznesa informācijas sniedzēju apvienība visā pasaulē. Šī unikālā, vietējā klātbūtne pasaules valstīs ir vienīgais veids, kā nodrošināt pilnīgu, savlaicīgu un precīzu komercinformācijas vākšanu.

Kopš 1994.gada Dun & Bradstreet centrs darbojas arī Latvijā.

Katrai kompānijai D&B datu bāzē ir vienots unikāls identifikators – D-U-N-S®numurs (D-U-N-S®number).

Lai sagatavotu biznesa uzziņas par kompānijām D&B izmanto informciju no Uzņēmumu Reģistra, VIDa, Centrālas Statistikas Pārvaldes, no parādu piedziņas kompnijām un no citiem atvērtiem avotiem. Svarīgi ir arī papildus informācijas avoti, tai skaitā prese.

D&B produktu jaunā paaudze lasīt vairāk

D&B Hoovers ir pārdošanas risinājums, kas izmanto datus un analīzi, lai ātri pārvērstu potenciālos klientus par ienesīgas biznesa attiecības. Ātrāk un efektīvāk sadarbojoties ar klientiem, B2B pārdevēji var palielināt biznesa apjomu, izmantojot D&B Hoovers.

Darbojos ar pasaules lielāko komerciālo datu bāzi, kuru stiprina Dun & Bradstreet spēcīgā D-U-N-S® numerācijas sistēma, D&B Hoovers izmanto uzlabotu datu analīzi, lai piegādātu informāciju, kas papildināta ar izpratni par specifiskajiem tirgiem.

. lasīt vairāk par D&B Hoovers

 

Company Facts

The D&B Corporation
103 John F Kennedy Parkway
Short Hills, New Jersey 07078
Phone: (1) 973.921.5500

D&B management

Welcome to D&B website